Książki

„Przebij się!” – Gary Vaynerchuk

  • Ogólna ocena
4.5

Moja opinia

Kolejna dobra książka Garego Vaynerchuka, w której skupia się na tym jak możemy wykorzystać najbardziej znaczące media społecznościowe do zaistnienia w świecie social mediów. Nie daje on gotowej recepty ale pokazuje raczej kierunek i istotę jak na nie patrzeć, jak powinniśmy tworzyć natywne treści dla każdej platformy.

Ciekawe są też przykłady osób, które opisują swoją strategię jaką wykorzystały do przebicia się ze swoimi treściami na każdej z nich. Nie ma tutaj gotowych recept i opisów tego co krok po kroku należy robić aby odnieść sukces ale po lekturze można zrozumieć sens i intuicyjnie wyczuć jak należy się zachować. Kluczem wg Garego jest zawsze kontent, jakość treści którą zamieszczasz i pytania po co to robisz, dla siebie czy po to żeby dać coś innym?

Na koniec bardzo ciekawy rozdział dotyczący interfejsów głosowych Alexy od Amazona i Assistant od Googla. Gary uznaje je za kolejny krok w rozwoju mediów który aktualnie jeszcze raczkuje i jest bardzo dobrym miejscem do budowy marki osobistej i promocji siebie w internecie. 

Książkę dobrze się czyta, pozwala lepiej zrozumieć świat mediów społecznościowych. Nie tylko osoby zajmujące się marketingiem ale każdy powinien ją przeczytać żeby lepiej zrozumieć w jakim świecie obecnie żyjemy i w jaki sposób u progu XXI wieku możemy wykorzystać technologię do tytułowego „Przebicia się”.

O autorze

Łukasz Kruszewski

Mąż, początkujący bloger, pasjonat, ekstrawertyczny introwertyk. Uwielbia czytać, uczyć się, bawić się nowościami, patrzeć w gwiazdy i pomagać innym. Jeżeli masz na to ochotę to z chęcią wybiorę się z Tobą na kawę albo inne piwo i porozmawiam o tym i tamtym :)

Zostaw komentarz