Podsumowania

Podsumowanie września 2019

Napisany przez Łukasz Kruszewski

Nawet nie zauważyłem kiedy minał kolejny miesiąc, wakacje się skończyły, jesień się zaczęła i pora na kolejne podsumowanie.

Moje założenia na wrzesień 2019:
👉 Intensywność działań. Zanim nadejdzie urlop i kolejny cykl spowolnienia mam dużo do zrobienia więc nie ma czasu na nudę.
👉 Zamierzam zabrać się w końcu za „How to get rich” Felixa Dennisa wiem jak dobra jest to książka i jak wiele wartości jest w niej zawartej której na teraz potrzebuję
👉 Będzie coraz więcej materiałów na fanpagu, fajnie że ilość osób zainteresowanych profilem z miesiąca na miesiąc wzrasta. 🙂
👉 Zastanawiam się nad zrobieniem kilku artykułów w których pokażę jak krok po kroku można wykorzystać możliwości chmur publicznych i sztucznej inteligencji przy tworzeniu biznesu. Prosto i tanio.

Myślę, że udało mi się wykonać większość zaplanowanych przeze mnie rzeczy z poprzedniego miesiąca. Zacząłem czytać w końcu książkę Felixa Dennisa i powiem Wam, że jest dobra. W kolejnych artykułach wrzucę zapewne sporo treści w niej zawartych.

Wrzesień był naprawdę intensywnym miesiącem, nie raz po ośmiu godzinach pracy była kolejna praca po kolejne 4-5 godziny nauki marketingu, mediów społecznościowych, kursy online i inne rzeczy. Ciśnięcie w czystej postaci, intensywnie i efektywnie. Jednak z każdym miesiącem widać coraz lepsze rezultaty 🙂

Przypomina mi się zdanie mówiące o tym, że teraźniejsze efekty są rezultatem tego co robiliśmy 5 lat temu. Coś w tym jest. Nie wszyscy pamiętają, że droga do sukcesu cokolwiek by on dla kogo oznaczał bardziej przypomina maraton, niż sprint. To działanie i planowanie długofalowe.

Jeszcze niedawno myślałem, że są pewne z góry ustalone ścieżki tego co trzeba robić żeby mieć wyniki. Teraz myślę, że przede wszystkim trzeba znaleźć swój własny zgodny z nami styl. Oparty na naszych własnych potrzebach i celach.

Ja od jakiegoś czasu testuję i sprawdzam swoje cele. Sprawdzam to co jest najważniejsze dla mnie, co sprawia mi przyjemność i w czym się odnajduję i co mogę zrobić dla innych 🙂 I tak staram się programować swoje życie.

Od jakiegoś czasu sprawdzam styl pracy intensywnej i spowolnienia, które przeznaczam na odpoczynek i kreatywność. Teraz właśnie, póki styl życia mi na to pozwala zaczynam kolejny czas spowolnienia i już jutro wyjeżdżam ponownie w tym roku w ciepłe miejsce aby „wypłukać swój mózg” i pobudzić swoją kreatywność.

Postanowiłem sobie, że na obecny miesiąc nie robię żadnych planów, zobaczymy co wyjdzie 🙂 Muszę przede wszystkim zapewnić trochę więcej odpoczynku swojemu mózgowi po intensywnej pracy 🙂

Wszystkiego najlepszego na październik! 🙂

O autorze

Łukasz Kruszewski

Mąż, początkujący bloger, pasjonat, ekstrawertyczny introwertyk. Uwielbia czytać, uczyć się, bawić się nowościami, patrzeć w gwiazdy i pomagać innym. Jeżeli masz na to ochotę to z chęcią wybiorę się z Tobą na kawę albo inne piwo i porozmawiam o tym i tamtym :)

Zostaw komentarz