Biznes Rozwój i motywacja

O nawykach i GarymVee

Napisany przez Łukasz Kruszewski

Od dzisiaj w tym jak piszę będzie parę zmian, po pierwsze będzie krócej, po drugie podsumowania celów będą na koniec miesiąca, a za jakiś czas będą też filmiki 🙂 Znalazłem i przetestowałem kilka ciekawych narzędzi do montowania treści video także będzie wersja dla leniwych 🙂

Dzisiaj chcę w paru słowach podzielić się z Wami historią niesamowitego człowieka, tytana pracy i produktywności, guru marketingu który dla mnie osobiście stanowi inspirację i motywację do działania. Mówię tutaj o Garym Vaynerchuku (GaryVee) – jeżeli jeszcze go nie znacie to gorąco polecam się nim zainteresować.

W skrócie kilka słów o nim – urodził się na Białorusi, w dzieciństwie wyemigrował do USA gdzie przejął rodzinny biznes handlu winem. Ale cóż w tym niezwykłego? Otóż pewnego dnia ten człowiek postanawia przenieść biznes do sfery cyfrowej, w 2006 roku zakłada kanał „WineLibraryTV” na YouTube i przez ponad 1000 DNI! 1000 DNI! CODZIENNIE!😱 tworzy i dodaje film na którym pije wino (tak wiem ), recenzuje je, zaprasza gości, edukuje itp. Niby nic, a rozkręcił biznes od 3 do 60 mln USD. Aktualnie jest uznawany za guru marketingu sieciowego, jest właścicielem kilku biznesów, posiada udziały w firmach takich jak FB, Snapchat, Uber, Twitter i wiele innych.

1000 dni filmów na YouTube, 1000 dni ćwiczeń, 1000 dni czytania, pływania czegokolwiek, brzmi znajomo?! => NAWYK <= Znajdujesz to co lubisz i robisz to tak długo, aż pojawią się rezultaty. A pojawią się na pewno. Wiele osób zarzucało mu, że miał po prostu szczęście, ale tu nie chodzi o szczęście, ani o magię, ale o to że wypracowany nawyk i chęć dojścia do celu jest w pewnym momencie silniejsza od chęci rezygnacji. Ostatecznie masz albo wymówki albo wyniki 💪

O autorze

Łukasz Kruszewski

Mąż, początkujący bloger, pasjonat, ekstrawertyczny introwertyk. Uwielbia czytać, uczyć się, bawić się nowościami, patrzeć w gwiazdy i pomagać innym. Jeżeli masz na to ochotę to z chęcią wybiorę się z Tobą na kawę albo inne piwo i porozmawiam o tym i tamtym :)

Zostaw komentarz